Grafologia Wrocław

Każdy z nas ma niepowtarzalny charakter pisma, w którym wyrażają się indywidualne, wyróżniające nas na tle innych cechy graficzne. Dzięki analizie tych cech próbkę tekstu poddaje się ekspertyzie grafologicznej. Grafologia Wrocław przebiegać może zarówno w obszarze identyfikacji pisma, jak i badań psychografologicznych.

Czym jest grafologia ? Wrocław

Grafologia jest dziedziną z pogranicza kryminologii i psychologii. Za jej pomocą zbadać możemy np. autentyczność danego pisma czy podpisu, zgodność pisma z oryginałem. Grafologia Wrocław pozwala również ustalić powiązania między charakterem pisma a osobowością. Co dzięki temu zyskujemy? Jest to szansa na wykluczenie danej osoby z kręgu podejrzanych czy przeciwnie – potwierdzenie jej związku ze sprawą. Cechy charakterystyczne sposobu pisania każdego człowieka porównać można do kodu DNA, który jest unikalny i niepowtarzalny. Podobnie jest z pismem – każdy z nas ma je silnie zindywidualizowane. Jak to wygląda w praktyce? Oto przykłady uwarunkowań osobowościowych:
● siła nacisku:
     o duża – mówi o zaangażowaniu lub spięciu, które może świadczyć o braku odporności danej osoby na krytykę
     o mała – charakteryzuje osoby raczej wrażliwe i empatyczne
● tempo pisania:
     o niskie – świadczy o zorganizowaniu, charakteryzuje osoby opanowane
     o wysokie – mówi o braku cierpliwości, nerwowości, charakteryzuje osoby nielubiące się spóźniać lub mało zorganizowane
● charakter podpisu:
     o czytelny – charakterystyczny dla osób pewnych siebie
     o nieczytelny – charakterystyczny dla osób niepewnych, nieśmiałych lub skrytych

Warto pamiętać o tym, że przytoczone powyżej przykłady nie są jednoznacznie diagnostyczne. Jest to tylko pewna poszlaka, która pozwala na wyciąganie jakichkolwiek wniosków dopiero po zebraniu większej ilości uzupełniających się danych.

Dla kogo jest grafolog ? Wrocław

Grafologia (Wrocław) to usługa, która jest szczególnie przydatna podczas postępowania śledczego prowadzonego przez prokuraturę lub policję oraz przez organy sądowe w trakcie postępowania sądowego. Głównym zadaniem grafologa jest zidentyfikowanie, kto jest autorem danego tekstu. Badanie grafologiczne przeprowadza się na podstawie grafizmu, czyli pisma ręcznego oraz śladu językowego. Jednak grafologia (Wrocław) to przede wszystkim usługa skierowana dla osób prywatnych. Jeżeli masz podejrzenie, że ktoś sfałszował Twój podpis lub ktoś nęka Cię listami z pogróżkami, zgłoś się do nas, a nasz specjalista pomoże Ci ustalić, kto jest sprawcą.

Usługa grafologa we Wrocławiu to bardzo profesjonalny poziom. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii z zakresu badań psychografologicznych. Mamy świadomość, że klienci szukają usług na najwyższym poziomie, dlatego nasi profesjonaliści cyklicznie przechodzą różne szkolenia i kursy, systematycznie podnosząc swoje doświadczenie.

Grafolog Wrocław — Dlaczego warto?

Grafologia (Wrocław) to usługa, z której skorzystało już wielu klientów. Nasze usługi zostały już docenione nie tylko przez klientów z Wrocławia, ale już z całego kraju. Osoby, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług, cenią sobie przede wszystkim wysoki profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki pomocy naszych ekspertów od grafologii, udało nam się określić charakter pism osób, które podrabiały podpisy lub wysyłały anonimowe listy z pogróżkami.

Usługi grafologiczne w agencjach detektywistycznych – grafologia Wrocław

Agencje oferują usługi grafologiczne w zakresie określania zgodności podpisów czy badań porównawczych dotyczących pisma, ale także identyfikacji osób piszących anonimy. Wymienione usługi dotyczą obszaru grafologii (Wrocław). Natomiast w obszarze badań psychografologicznych dotyczą działań, takich jak opisy charakterologiczne osobowości na podstawie charakteru pisma. Jeżeli mowa o identyfikacji pisma pamiętaj, że niezbędne jest dostarczenie materiału oryginalnego polegającego na ekspertyzie, jak również materiału porównawczego, a więc próbki pisma osoby, której dotyczy ekspertyza.

Poszukujesz usług grafologicznych we Wrocławiu, a zależy Ci na dyskrecji i profesjonalizmie? Skontaktuj się z nami!