Testy DNA Wrocław

Badanie na obecność narkotyków przy użyciu analizy włosów - testy DNA Wrocław

Jako nieliczni mamy dostęp do profesjonalnych testów DNA na obecność narkotyków wykonywanych z próbek włosa tzw. “HAIR DRUG TESTING”. Ponieważ wzrost włosów jest zasilany przez krwiobieg spożycie substancji odurzających lub alkoholu można wykazać analizując małą próbkę włosów (3-6 włosów).

Niektóre z używek możliwych do wykrycia: Kokaina (kokaina i benzoiloekgoniny), marihuana, opiaty (kodeina, morfina , heroina), metamfetaminy, (met/amfetamina i ecstasy),  fencyklidyny (PCP) oraz alkohol.

Niewątpliwe zalety tej metody badania to:

– długie tzw. „okno czasowe” pozwalające na podanie przybliżonego czasu zażycia substancji nawet do 12 miesięcy wstecz.

– na badanie nie ma wpływu: farbowanie, rozjaśnianie, używane szampony, czynniki zewnętrzne. Eliminuje to praktycznie do zera możliwość zafałszowania wyniku.

– łatwość pozyskania materiału do analizy (np. ze szczotki do włosów)

Należy pamiętać, że analiza włosa nie wykryje świeżego kontaktu z narkotykiem. Potrzeba około 1 tygodnia, aby substancje mogły wbudować się w strukturę włosa.

Test na wierność partnera poprzez analizę DNA mikrośladów.

Analiza śladów biologicznych umożliwia porównanie DNA wyizolowanego z przedmiotów (np.bielizna ). Możemy zbadać, na podstawie DNA wyizolowanego z dwóch śladów, czy pozostawione zostały przez tę samą osobę, czy należą do różnych osób i jakiej płci.

Zestaw 16 markerów DNA oznaczanych w laboratorium obejmuje wszystkie markery stosowane przez amerykańskie służby (FBI, system CODIS – 13 markerów) oraz służby europejskie (10 markerów DNA).

Unikalne metody izolacji DNA oraz analizy próbek umożliwiają oznaczenie nawet silnie zanieczyszczonych lub zdegradowanych śladów biologicznych.

Test na zaprzeczenie / potwierdzenie ojcostwa - testy DNA Wrocław

Proponujemy również testy DNA Wrocław na potwierdzenie / zaprzeczenie ojcostwa wykonywane z mikrośladów biologicznych, czyli niestandardowych materiałów.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn niemożliwe jest pobranie materiału biologicznego z wymazu z policzka, istnieje możliwość wyizolowania dna z materiałów takich jak:

  • ślady krwi
  • włosy z cebulkami (min.5)
  • używana szczoteczka do zębów (wielokrotnego użytku)
  • zużyta chusteczka higieniczna
  • zużyta prezerwatywa lub ślady nasienia
  • guma do żucia (po min. 10-15 minutach żucia) 
  • niedopałek papierosa (filtr) 
  • paznokcie

Analiza chromosomu Y - testy DNA Wrocław

Testy DNA Wrocław stanowią dogodne narzędzie pozwalające na udzielenie ostatecznej i rozstrzygającej odpowiedzi na pytanie, czy dwoje ludzi należy do tej samej linii ojcowskiej.

Powiązanie genealogii z genetyką dało początek nowej dziedzinie badawczej, a także stworzyło nowe, o wiele potężniejsze możliwości ustalania pokrewieństwa i powinowactwa między ludźmi.

W genealogii genetycznej wykorzystuje się analizę chromosomu Y oraz mitochondrialnego DNA (mtDNA), ponieważ w tych strukturach zmiany zachodzą bardzo wolno, dlatego dzięki testom DNA możliwe jest ustalenie korzeni nawet sprzed setek tysięcy lat.

Relacje międzyludzkie i społeczne stanowią ważny element życia większości osób. Łączą Cię one między innymi z rodziną. Więź między rodzicem i dzieckiem jest silna i pełni rolę jednego z fundamentów, na których buduje się szczęście. Niekiedy jednak sytuacja może się skomplikować. Towarzyszą Ci wątpliwości związane z kwestią ojcostwa? Przestań żyć w niepewności i zdobądź dowody na potwierdzenie swojej tezy lub pozbądź się podejrzeń raz na zawsze. Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Wrocław, testy DNA, które wykonuje nasza agencja detektywistyczna, przyjdą Ci z pomocą!

Testy DNA Wrocław – Delikatne kwestie związane z relacjami rodzinnymi

W relacjach z dziećmi, zwłaszcza małymi, należy być ostrożnym. Nie trzeba bowiem wiele aby zranić ich uczucia i utracić zaufanie. Nie musisz się tym jednak martwić, gdyż nasze usługi świadczymy przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Warto podkreślić, że test DNA Wrocław wykonamy dla Ciebie bez konieczności udziału osób trzecich. Oznacza to, że nie trzeba pobierać wymazu z policzka ani dziecka, ani mężczyzny, w przypadku których ma zostać potwierdzone – lub nie – pokrewieństwo. To ogromne ułatwienie, które pozwoli uniknąć wielu problemów i nieporozumień. Jesteśmy w stanie uzyskać DNA osoby poddawanej badaniu z następujących materiałów noszących ślady biologiczne:
• guma do żucia,
• wielokrotnie używana szczoteczka do zębów,
• ślady krwi,
• zużyta chusteczka higieniczna,
• paznokieć,
• ślady nasienia,
• włosy wraz z cebulkami (przynajmniej 5),
• niedopałek papierosa.
Ich zdobycie powinno być dużo prostsze i, co najważniejsze, może zostać wykonane bez wiedzy drugiej osoby. Pomoże to w zachowaniu poufności.

Dowody, które pomogą raz na zawsze pozbyć się wątpliwości i odzyskać spokój – testy DNA Wrocław

Jeżeli interesują Cię testy DNA, Wrocław to teren, na którym działa nasza agencja detektywistyczna. Możesz skorzystać z naszej oferty zarówno wtedy, gdy pragniesz dowiedzieć się, czy rzeczywiście jesteś ojcem swojego dziecka, jak i wtedy, gdy chcesz uzyskać potwierdzenie genetycznych więzi, które łączą Cię z Twoimi rodzicami. Nasza wyspecjalizowana kadra gwarantuje szybkość działania, wysoką skuteczność i indywidualne podejście do każdego klienta. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, zagwarantujemy niezbędną pomoc i zadbamy o to, byś osiągnął cel, z którym do nas przyszedłeś. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Cechuje nas zaangażowanie, doświadczenie oraz umiejętności, które decydują o wysokiej jakości naszej pracy. Serdecznie zapraszamy!