Badanie na obecność narkotyków we Wrocławiu

Narkotyki to substancje odurzające, które posiadają różnorodne działanie. Ten sam środek może wywołać zupełnie inne reakcje nawet u dwóch bardzo podobnych do siebie osób. Niektóre z nich nie dają wyraźnych objawów, dlatego nierzadko tak trudno jest zorientować się, że ktoś znajduje się pod ich wpływem. Co zrobić, gdy potrzebujesz dowodu, który potwierdzi Twoje podejrzenia lub pomoże rozwiać wątpliwości i cieszyć się spokojem sumienia? Jeżeli miejscem Twojego zamieszkania jest Wrocław, badanie na obecność narkotyków, które wykonujemy w naszej agencji detektywistycznej, będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem!

Szybko, skutecznie i dyskretnie

Nasza doświadczona kadra korzysta z innowacyjnej i w pełni profesjonalnej metody wykrywania obecności narkotyków w organizmie. Polega ona na szczegółowej analizie włosa. Takie podejście rozwiązuje wiele problemów, gdyż nie musisz martwić się o skomplikowane pobieranie próbki krwi lub moczu. W zupełności wystarczy, jeśli dostarczysz nam zaledwie kilka włosów, najlepiej od trzech do sześciu. Należy podkreślić, że mogą to być włosy zebrane na przykład ze szczotki czy grzebienia. Nie jest konieczne wyrywanie ich osobie, którą pragniemy poddać testom, co jest kolejnym czynnikiem znacząco ułatwiającym całe przedsięwzięcie.
Nie ma znaczenia to, czy kosmyki są farbowane, a także jakie kosmetyki stosuje się do ich pielęgnacji. Jedną z największych zalet tej metody jest to, że pozwala ona wykryć fakt zażywania narkotyków, nawet jeżeli miało to miejsce nawet rok wcześniej! Jednocześnie miej na uwadze, że aby test był miarodajny, należy wykonać go najwcześniej po tygodniu od momentu, w którym zaistniało podejrzenie dotyczące przyjęcia substancji odurzającej. Dopiero po takim czasie narkotyki będzie można wyodrębnić w strukturze włosa.

Nieskomplikowana procedura, która zapewnia ogromne możliwości

Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie wykryć takie rodzaje narkotyków jak między innymi:
• heroina,
• kodeina,
• morfina,
• kokaina,
• ecstasy,
• amfetamina,
• metamfetamina,
• marihuana.
Nietrudno więc zauważyć, że na tej liście znajdują się najpopularniejsze i najczęściej zażywane substancje odurzające. Wyniki testów mogą stanowić dla Ciebie istotny dowód, który pomoże Ci dowieść swoich racji lub nakłonić drugą osobę do szukania profesjonalnej pomocy dotyczącej zwalczenia uzależnienia. Jeśli interesuje Cię badanie na obecność narkotyków Wrocław oraz znajdująca się w nim nasza agencja detektywistyczna stanowi właściwy kierunek. Gwarantujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm, a także wsparcie wyspecjalizowanego personelu.