Cennik

Agencja Detektywistyczna Wrocław

Każda sprawa, z którą zwracają się Państwo do nas jest rozpatrywana indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz warunków współpracy prosimy o kontakt z naszym biurem we Wrocławiu – biuro detektywistyczne Wrocław.

Wycena usług detektywa dokonywana jest na podstawie informacji pozyskanych podczas spotkania ze zleceniodawcą i zależy od kilku czynników min. czasu wykonywania usługi, dostęnych informacji i środków.

Konsultacja detektywistyczna - 200 zł

Spotkanie z panią detektyw odbywa się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie; możliwy jest także stały pobyt u klienta w uzgodnionym okresie.

Zlecenia krótkoterminowe mogą być wycenione wg stawek godzinowych. Przy długotrwałej współpracy z firmami ceny podlegają negocjacji.

Przed zleceniem czynności detektywowi powinniście się Państwo zastanowić czy chcecie mieć taniego detektywa czy skutecznego prywatnego detektywa? Ile powinien kosztować?

Wielokrotnie słyszymy pytania ile kosztuje prywatny detektyw? Tak, jak wiele osób pyta o to, tak samo wiele odpowiedzi. Rozpiętość cenowa usług detektywistycznych jest bardzo znacząca i zależy od różnych czynników, takich jak jakość usługi , jej zakres, finalizacja zlecenia w postaci raportu (lub nie), miejsce realizacji zleceń.

Niektórzy prywatni detektywi celowo – na wstępie, czy ogłaszając się w różnego rodzaju mediach – podają stawki niskie, odstające od średniego cennika. Dopiero w trakcie realizacji usługi, okazuje się, że jego cena jest o wiele wyższa, a w finale przewyższa standardowe ceny. Dlatego do cen znacząco niższych od rynkowych należy podchodzić z wyjątkową ostrożnością.

Cena usług detektywa określa jego profesjonalizm, skuteczność i zaangażowanie. W naszej pracy liczy się efekt. Niemożliwe jest przeprowadzenie całodziennej (8-godzinnej) obserwacji za cenę kilkuset złotych, czy zebranie dowodów zdrady za 2 tysiące. Praca detektywa jest bardzo absorbująca i czasochłonna, częstokroć to wiele dni, czy tygodni pracy nad sprawą po 10-14 godzin na dobę.

Wysokie ceny pracy prywatnych detektywów wynikają przede wszystkim z tzw. kosztów logistycznych (samochody, paliwo), ludzie (ilość specjalistów niezbędnych do zaangażowania w sprawę), wykorzystywania podczas sprawy kosztownego profesjonalnego sprzętu, kosztów dodatkowych (informatorzy).

Jeśli jednak sądzicie Państwo, że prywatny detektyw to człowiek, który jedynie śledzi i robi zdjęcia bądź kręci filmy- jesteście w błędzie. Dobrzy detektywi mają wielorakie doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie z różnych dziedzin: prawne, psychologiczne, informatyczne, technologiczne, ekonomiczne, potrafiący doskonale wykonywać swoje zadania w rozmaitych okolicznościach i wśród różnych ludzi i kręgów, łączący rozmaite techniki i metody pracy.

To także mozolna praca intelektualna, wymagająca nadzwyczajnych umiejętności łączenia faktów, szukania tropów, przewidywania zachowań osób, których dotyczy sprawa. Zlecając sprawę cywilną (obyczajową, rodzinną), najlepiej udać się do detektywa posiadającego wiedzę prawną i psychologiczną bądź agencji takie osoby zatrudniającej. Z kolei potrzebując pomocy w sprawach firmowych (gospodarczych).