Testy na ojcostwo Wrocław

Odkrycie DNA w dużej mierze zmieniło świat i umożliwiło wykonywanie specjalistycznych badań, które wyróżniają się pod względem skuteczności, sięgającej niemal 100% – obecnie nie istnieje bardziej precyzyjny sposób porównywania próbek biologicznych. Oferujemy testy na ojcostwo we Wrocławiu, przy tym dbając o dyskrecję i komfort psychiczny naszych klientów.

Testy na ojcostwo Wrocław – co umożliwia wykonanie badania?

Trzeba wiedzieć, że nie każda próbka pozwala przeprowadzić badanie. Uznaje się, że najlepiej sprawdza się wymaz z policzka, jednak materiał genetyczny można pobrać również w inny sposób. Dobrze sprawdzi się na przykład ślad krwi, używana chusteczka higieniczna, użyta prezerwatywa lub ślad nasienia, niedopałek papierosa, szczoteczka do zębów. Informacje genetyczną do testu na ojcostwo można też pobrać z paznokci lub włosów (z cebulkami, minimum 5 szt.) bądź gumy do żucia (min. po 10-15 min żucia). Oczywiście, sprawdzą się także inne próbki, jednak przed ich zebraniem zapraszamy do konsultacji – ocenimy, czy umożliwią przeprowadzenie porównania. Przypominamy, że do wykonania testu na ojcostwo konieczna jest również próbka materiału genetycznego dziecka.

Testy na ojcostwo Wrocław – dlaczego je wykonujemy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci pojawiają się z naprawdę trudnymi i skomplikowanymi problemami. W wielu przypadkach testy na ojcostwo Wrocław są wykonywane z powodu wątpliwości, czy w przypadku zdrady nie doszło do zapłodnienia przez kochanka. Również sami mężczyźni podejrzewając lub nawet mając świadomość o zdradzie żony chcą się dowiedzieć, czy są biologicznymi ojcami danego dziecka. Zjawiają się u nas także dorosłe już osoby, które chcą dowiedzieć się, czy osoba uznawana za ojca faktycznie nim jest. W każdym przypadku kierujemy się wyrozumiałością oraz pełnym profesjonalizmem. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi laboratoriami, dzięki czemu wynik testu na ojcostwo Wrocław jest pewny.

Testy na ojcostwo Wrocław – Dlaczego my?

Od dłuższego czasu wykonujemy testy na ojcostwo we Wrocławiu, dlatego możemy doradzić, które próbki dadzą właściwą ilość materiału genetycznego. Poza tym jesteśmy dyskretni i wyrozumiali dla naszych klientów. Mamy na uwadze powagę oraz różnorodność sytuacji, nad którymi pracujemy. W razie pojawienia się innych pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszą agencją detektywistyczną.